Czy istnieje skuteczny system na triumf w ruletce?

Jeśli interesujecie się tematyką kasynową, to na pewno nieraz słyszeliście o rzekomych wspaniałych systemach, które wręcz gwarantują bardzo wielkie wygrane. Niestety, nie pocieszymy Was, ponieważ takich systemów nie ma. Są jednak różne metody, które zwiększają nasze szanse na wiktorie z krupierami. Dzisiaj przedstawimy jedną z nich.
W tym systemie trzeba odpowiednio potrafić operować stawkami. Jest to klasyczna podwójna progresja. Chodzi o to, że na początku gracz musi wybrać sobie, za ile chce zagrać pierwszy poziom. Powinien tak dobierać stawki, aby starczyło mu na 8-9 poziomów progresji. Następnie, powinien obserwować wypadające liczby na ruletce (jeszcze nie powinien nic stawiać – tylko przyglądać się). Załóżmy, że pięć razy z rzędu wypadła cyfra nieparzysta. Co należy wtedy zrobić? Postawić za stawkę odpowiadającą pierwszemu poziomowi na … parzystą. Liczymy tutaj na rachunek prawdopodobieństwa. Jeśli znowu wypadła nieparzysta, podwajamy stawkę. Abyśmy przegrali tym systemem, musiałyby wypaść … aż 13-14 pod rząd nieparzyste cyfry. Jest naprawdę małe prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Zazwyczaj zawodnicy mogą spokojnie pomnażać swój kapitał. Jeśli trafią, muszą znowu zacząć przyglądać się wypadającym cyfrom i dopiero potem zdecydować się na grę.
Minusy tej metody? Jeśli ktoś ma dużego pecha, to może zdarzyć się sytuacja, że cały czas będzie wypadała nieparzysta cyfra. Teoretycznie, jest na to mała szansa, ale zawsze jest. Poza tym, jest to dość nużący system, który jednocześnie wymaga bardzo dużej koncentracji. Zawodnik pod żadnym pozorem nie może przerwać progresji! Musi być w pełni skupiony, ponieważ ten system nigdy nie zadziała. Trzeba też bardzo konsekwentnie dobierać stawki. Nie może być tak, że na przykład, wystąpiły błędy w obliczeniach i nie starczyło na siódmy czy ósmy poziom progresji. Trzeba też być odpornym na stres. Łatwo gra się, kiedy pierwszy czy drugi raz wypada niekorzystna cyfra. O wiele trudniej, kiedy dochodzimy do ostatnich etapów naszej progresji.


Leave a Comment