Szybki zarobek jak najłatwiej spłacić dług

Sytuacja życiowa zobowiązała Cię do tego, że musisz szybko spłacić swój dług. Naprawdę nie masz pomysłu w jaki sposób uzyskać pożądaną kwotę pieniędzy. Istnieją sposoby dzięki którym możesz szybko zdobyć gotówkę.

Jeśli twoja sytuacja naprawdę jest beznadziejna to nie myśl o tym aby załamywać ręce lub uciekać od odpowiedzialności. Są o wiele lepsze sposoby na to aby pozbyć się swoich długów. O ile przed wzięciem pożyczki nie myślałeś w jaki sposób spłacisz kwotę X to teraz suma pieniędzy jest Ci niezbędnie potrzeba. Na pewno nie chcesz mieć opinii osoby, która nie jest wypłacalna.

Zdecyduj się na prace sezonowe. W okresie letnim możesz liczyć na to, że ludzie będą chcieli Ci zapłacić za to, że np. skosisz im żywopłot lub zetniesz trawnik. Profesjonalna firma za takie usługi może naprawdę pobrać dość sporą część gotówki. Ty możesz działać w pojedynkę – wystarczy, że wyciągniesz ze swojej komórki kosiarkę, która stała się zardzewiała. To Ci na pewno pomoże i twój dług automatycznie zmaleję. Pomyśl o tym aby zapytać jakiegoś rolnika czy nie jest mu potrzebny pracownik. Możesz się na pewno przydać do zbiorów ziemniaków, malin itp. Cena za jedną godzinę pracy może wynosić nawet od 8 do 12 zł.

Zdecyduj się na to, że sprzedasz swoje nieużywane i stare przedmioty. Czy tak naprawdę potrzebne Ci są te wszystkie książki, których nawet nie czytasz? Jeśli NIE to tym razem postanów sobie, że nie będziesz ich przetrzymywał u siebie na półce. Oprócz książek możesz także sprzedać swój inny niepotrzebny sprzęt. Zdecyduj się na to, że pozbędziesz się swojego starego telewizora lub laptopa. Jeśli nie korzystasz z tej elektroniki to niepotrzebnie stoi i się u Ciebie kurzy.

Pomyśl o tym aby wykorzystać w 100% talent. Kolejny sposób na spłatę długo to uzyskanie jakiś profitów poprzez granie na ulicy. Jeśli potrafisz grać na gitarze lub innym instrumencie to zdecyduj się na to, że pokażesz swój talent innym osobom. Możesz liczyć na to, że inni bardzo chętnie będą chcieli Ci zapłacić. Na pewno ,,kokosów” z tego nie zarobisz ale do spłaty długu kwota końcowa będzie stopniowo maleć.

Pomyśl o tym zostać opiekunka do dziecka. Regularnie możesz dzięki tej pracy zmniejszać poziom swojego zadłużenia np. u znajomego czy rodziny. Stawki na które możesz liczyć w tym przypadku to na pewno od 8 do 15zł za godzinę. To wszystko jest uzależnione od tego w jakim domu zdecydujesz się na wykonanie tego zadania. Jeśli będziesz rzetelnie wykonywać swoje obowiązki to możesz liczyć na to, że zapracowani rodzice wypłacą Ci większą kwotę gotówki niż wcześniej sobie założyliście.

Pomyśl o tym aby pójść do kogoś z ofertą wysprzątania mieszkania. Uświadom sobie to, że właśnie osób rzetelnie sprzątających mieszkanie jest co raz mniej. Jeśli tak właściwie zdecydujesz się na to aby pomóc komuś w domu np. odkurzając lub myjąc okna to przypływ twojej gotówki może być naprawdę spory.

Inna praca, która umożliwi Ci spłatę długo o wiele szybciej to decyzja aby się ogłosić jako ktoś kto będzie mył samochód. Czy to jest aż tak trudne zajęcie? Oczywiście, że NIE! Wystarczy, że będziesz miał do tego chęci. Możesz skorzystać w tym celu ze swojego sprzętu do mycia samochodu. Na pewno coś co Ci się przyda to odkurzacz samochodowy. Jeśli go nie posiadasz to możesz wziąć ze sobą taki zwykły, który używasz na co dzień w swoim domu.

Chcesz spłacić dług u znajomego ale nie chcesz podejmować żadnej pracy? Zdecyduj się na to, że obstawisz kwotę u bukmachera. To właśnie w tym miejscu nie będziesz musiał pracować. Jeśli wytypujesz dobry wynik z odpowiednią kwotą, którą włożyłeś na zakład to możesz być w świadomości, że tak naprawdę uda Ci się uzyskać dodatkowy profit. Jednak musisz mieć przekonanie, że to właśnie ten sposób nie będzie należeć do najbezpieczniejszych. Możesz ,,popłynąć” bo nie możesz wierzyć innym osobom, którzy zawsze mówią iż wychodzą na czysto. Takie osoby nie istnieją bo bukmacher nie zarabiał by żadnej kwoty.

Ostatni sposób, który pomoże Ci szybko wyjść z długów to na pewno to aby w ogóle nie pożyczać od nikogo żadnych pieniędzy. Zamiast tego zdecyduj się na to, że regularnie zaczniesz oszczędzać. Po co masz aż tak ryzykować tym, że termin do spłacenia kwoty jest co raz bliżej a Ty dalej nie posiadasz swojej gotówki. Staraj się odkładać ze swojego konta wyznaczoną przez Ciebie kwotę pieniędzy. To właśnie dzięki temu będziesz mógł liczyć na powiększony dochód pod koniec miesiąca. Nie ryzykuj u bukmachera – oddanie całej gotówki to na pewno nie jest dobry sposób na to aby uzyskać duże kwoty gotówki.


Leave a Comment